Menu

02156743097-09358762608-09355611120

info@tehrandekor.com

چند راه برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه

صفحه اصلیمقالاتچند راه برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه
صفحه اصلیمقالاتچند راه برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه
 

چند راه برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه

بکوشید تا جایی که امکانش را داریداز انواع کوچک و کم حجم وسایل و تجهیزاتی چون یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی استفاده کنید. اگر همه وسایل موجود در آشپزخانه اندکی ظریف تر و کوچک تر از اندازه های معمول انتخاب شوند، به مقدار زیادی در فضا صرفه جویی خواهد شد.

  استفاده از رنگ های ملایم و روشن به بزرگ تر به نظر آمدن فضا کمک شایانی می کند. برای نمونه می توان همراه با کابینت های کرم رنگ، برای دیوارها از رنگ بژ استفاده کرد یا اگر نمی خواهید از رنگ های خنثی استفاده کنید، می توانید از رنگ سبز ملایم یا زرد روشن استفاده کنید.

  اگر از کابینت هایی با درهای آینه ای در آشپزخانه استفاده شود آشپزخانه بزرگ تر به نظر می رسد. و یا می توان برای تعدادی از کابینت ها از درهای شیشه ای استفاده کرد و درونشان ظرف های کریستال و شیشه ای بگذارید تا درخشش آن ها فضای آشپزخانه را روشن تر کند.

  وسایلی چون سرویس کفگیر ملاقه  و جاروشارژی را از نوعی انتخاب کنید که بتوان روی دیوار نصب کرد ؛تا در فضای کشوها و روی کابینت ها صرفه جویی شود.

  یک یا دو کابینت را در طرحتان از کف تا سقف آشپزخانه در نظر بگیرید تا هم قفسه های بیشتری برایتان داشته باشید و هم سقف آشپزخانه بلندتر به نظر آید.

  حتماً بخش بالای کابینت ها را با لامپ های هالوژن نور پردازی کنید تا زمانی که آنها را روشن می کنید فضایی شیک ایجاد شود و روی سطح کابینت های زیرین روشن شود.

  سقف آشپزخانه را با رنگ های روشن رنگ آمیزی کنید و شاید بهتر باشد اندکی نور غیر مستقیم به آن بتابانید. این کار سقف را روشن تر و بلندتر و در نتیجه آشپزخانه را بزرگ تر نشان می دهد.

 

Rate this item
(15 votes)

related projects