Menu

02156743097-09358762608-09355611120

info@tehrandekor.com

کابینت زمینی، دیواری ، ایستاده

صفحه اصلیمقالاتکابینت زمینی، دیواری ، ایستاده
صفحه اصلیمقالاتکابینت زمینی، دیواری ، ایستاده
 
کابینت زمینی، دیواری ، ایستاده

 ارتفاع کابینت زمینی از 90 سانتیمتر تجاوز نمی کند ، کابینت زمینی دارای درب ، بدنه ، پاخور یا پایه و صفحه کابینت است که ضخامت درب همراه لولا نصب شده 2 سانتیمتر ، عمق و ارتفاع بدنه بترتیب 55 و 72 سانتیمتر ، ارتفاع پایه 14 تا 15 سانتیمتر و عرض صفحه 60 سانتیمتر (البته می توان در یونیت های اپن که از عمق 45 سانتیمتر بیشتر دارند ،از عرض های 65، 75، 80، 90 نیز استفاده کرد) تولید مگردد. از دیگر   کابینت های زمینی می توان به یونیت های کشو دار اشاره کرد که با توجه به طراحی میتوان از دو تا چهار کشو در آنها نصب نمود نکته قابل توجه در این یونیت ها استفاده از ریل هایی با کارایی خوب و دوام کافی است .
میان کابینت هوایی و زمینی نیز 55 تا 60 سانتیمتر فاصله باید باشد و ارتفاع کابینت هوایی نیز بین 70 تا 90 سانتیمتر متناسب با فضا متغییر است . عمق کابینت نصب شده بر روی دیوار 30 سانتیمتر است که به همراه درب به 32 سانتیمتر می رسد کابینت دیواری یا هوایی نیز دارای درب بصورت ساده یا فلپ ، بدنه ، تاج و زیر چراغ عرضه می شود . شلف ، ویترین و کاورهود نیز جزء کابینت های هوایی محسوب می شود که فرق بین شلف و ویترین در درب شیشه خور آن است و   کاورهود هم همانگونه که از نامش پیداست برای نصب هود های طرح شومینه بسیار مناسب است و جلوه خاصی را به آشپزخانه می بخشد .

 کابینت های ایستاده که اغلب برای مبله کردن فر ، ماکرو ویو و ... یا انبار مواد غذایی بصورت طبقاتی یا سبد سوپر استفاده میشود ، از جمله کابینت های زمینی محسوب می شود که دارای همان مشخصات است فقط در این نوع  صفحه کابینت حذف و تاج نصب می گردد.
  جنس بدنه یونیت های آشپزخانه ام دی اف ، لترون ویا پی وی سی به رنگ سفید می باشد اما تمام زیبایی و دید کابینت به درب پوشاننده آن است که  می تواند از : چوب ، ممبران ، های گلاس ، پی ام ، پی وی سی ، ام دی اف ، لترون و شیشه با فرم آلومینیومی ساخته شود .

Rate this item
(5 votes)

related projects